Wersje językowe

Kitchen Helper certyfikowany regulowany drewniany pomocnik kuchenny dla dziecka biały

Dostępność: brak towaru
Cena: 750,00 zł 750.00
ilość szt.

towar niedostępny

Producent: MOMIKI CONCEPT

Opis

Kitchen helper pomocnik dla dzieci biały 

Pomocnik kuchenny Montessori tzw. kitchen helper umożliwia dziecku uczestnictwo w tych pracach codziennych, które wcześniej — ze względu na wysokość — nie były dla niego dostępne. Kitchen helper Momiki Concept jako jedyny w Polsce przeszedł pozytywnie testy bezpieczeństwa w Instytucie Nadzoru TechnicznegoJest połączeniem stabilności konstrukcji, bezpiecznej technologii montażu z pięknym designem i lekkością formy.

Przeznaczony jest dla samodzielnie stojących niemowląt oraz dzieci do około 7. lat, o wadze nieprzekraczającej 50 kg. Do podestu dołączona jest barierka zabezpieczająca dla najmłodszych, którą w dowolnym momencie można zdemontować. Regulowany podest pozwala na zmianę wysokości w 3 wariantach.

Kitchen helper to nie tylko mebel - to udostępnienie dziecku świata pełnego nieznanych i interesujących doznań. Dziecko, stojąc na podeście, może bez przeszkód uczyć się przez obserwację dorosłych, samo zmywać naczynia czy wykonywać proste czynności kuchenne. W ten sposób może wzmacniać poczucie własnej wartości, rozwijać samodzielność i pewność siebie oraz doskonalić koordynację ruchów.

Pomocnik kuchenny Montessori

Pomocnik kuchenny jest odpowiedzią na ciągnięcie za nogawki, patrzenie błagalnym wzrokiem, wyciąganie rączek do podnoszenia czy kładzenie dziecka na blacie. Twoje dziecko będzie szczęśliwe, a Twój kręgosłup odetchnie z ulgą.

Kitchen helper wykonany jest ręcznie ze sklejki z drewna liściastego. Malowany bezpiecznymi lakierami i farbami dla dzieci, zgodnymi z europejską normą PN EN 71.3. Produkt jest wysyłany do samodzielnego montażu. Poszczególne elementy produktu w kolorze naturalnym mogą się nieznacznie różnić kolorystycznie. Wynika to z naturalnej cechy drewna jaką jest usłojenie oraz tonacja.

_________________________________________

Wymiary: wysokość 88 cm, szerokość 41,5 cm, głębokość 52,7 cm
Waga max.: 50 kg.

 

 

 

 

 

 

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl